Nišlije osvojile Kulu!

subota 18.08.2012.
19:57

Fudbaleri niškog Radničkog danas su osvojile prve bodove od povratka u superligaško društvo.

juznevesti.com

Posle ubedljivog poraza na premijeri protiv Novog Pazara, fudbaleri Radničkog iz Niša danas su odneli sva tri boda iz Kule, protiv domaćeg Hajduka, koji se sada već nalazi u lošoj seriji, bez bodova posle prva dva kola.

Poveli su gosti iz Niša golom Strahinje Petrovića u 20. minutu, ali je njihovo vođstvo trajalo samo minut, pošto je Veselinović iz jedanaesterca uspeo da donese izjednačenje Hajduku. Prethodno je jedan od fudbalera Radničkog rukom igrao u svom šesnaestercu.

Ipak, tek što je počelo drugo poluvreme, Petrović ponovo dovodi goste u vođstvo - 1:2.

Taj rezultat ostao je do kraja, pa Nišlije tako stižu do prvih bodova u Superligi, a Petrović je zaslužio ulogu junaka današnjeg meča.