''Nova'' Voša, stare slabosti, na kraju samo bod...

sreda 25.04.2012.
18:26

Vojvodina bila na pragu poraza i protiv Javora na svom terenu, ali je Abubakar u finišu meča postigao gol i doneo bod svom timu, koji je ponovo pokazao slabosti u realizaciji, ali i u, bitno izmenjenim, odbrambenim redovima. Na kraju, 1:1!

fkvojvodina.rs

Vojvodina je u prvom poluvremenu imala prividnu inicijativu, ali su konkretniji bili gosti. Škuletić je u prvih desetak minuta u dva navrata pretio golu Ivanjičana, ali je završnica izostala.

Na drugoj strani, imao je Veljović sjajnu priliku u 34. minutu, ali je Apija sa gol linije uspeo da izbije loptu i spreči još jedan gol Ivanjičana.

I onda, šest minuta kasnije, Radivojević je iskoristio neodlučnost štopera Vojvodine i golmana Janoševića i lob udarcem zatresao mrežu - 0:1.

U 65. minutu odličnu priliku za Vojvodinu imao je Bojović koji je u nastavku zamenio Škuletića, ali ponovo je realizacija bila očajna...

Ipak, golom Abubakara, koji je iskoristio odličan centaršut Stevanovića posle kornera, Vojvodina ipak stiže do izjednačenja u 83. minutu - 1:1.