OFK - ''Petarda'' protiv Srema!

sreda 12.03.2014.
12:45

Fudbaleri OFK Beograda ostvarili su ubedljiv trijumf u prijateljskoj utakmici protiv Srema u Jakovu, u sklopu priprema za naredni prvenstveni meč.

ofkbeograd.co.rs

''Romantičari'' su dobrom igrom i ubedljivom pobedom nad Sremom u Jakovu, rezultatom 5:0, na pravi način najavili duel sa Novim Pazarom narednog vikenda, koji će za njih imati veliki značaj.

Ubedljiv trijumf OFK Beograda najavio je Marko Gajić, vodećim golom u 11. minutu, a u finišu prvog poluvremena Dejan Dražić je duplirao prednost gostiju.

U nastavku, još tri lopte u mreži Srema. Marko Gajić je svojim drugim golom u 65. minutu povisio na 3:0, da bi u samom finišu trijumf još ubedljivijim učinili i Živkov u 85. odnosno Golubović u 87. minutu - 5:0.

Podsetimo, utakmica između OFK Beograda i Novog Pazara igra se u subotu na Karaburmi, s početkom u 14 časova i 30 minuta.

OFK Beograd: Čupić, Gajić, Antonov, Savić, Šipčić, Stanisavljević, Micevski, Novaković, Škrbić, Dražić, Zarubica.

Igrali su još: Vranješ, Čermelj, B. Jovanović, Sekulić, Golubović, Živkov, Duronjić, Ivanović, Tomović.