23:11

Fudbaleri OFK Beograda ostvarili su novi trijumf na pripremama u Antaliji. ''Romantičari'' u subotu bili bolji od sofijske Lokomotive,

ofkbeograd.co.rs

Ekipa Zorana Milinkovića je i u duelu sa bugarskim timom potvrdila da se nivo forme polako, ali sigurno podiže iz dana u dan.

''Romantičari'' su slavili rezultatom 1:0, a po prikazanoj igri pobeda je mogla da bude i ubedljivija.

Gol odluke postigao je kapiten Nikolić u 25. minutu, posle prodora Paločevića i odbijene lopte koju je Nikolić sa dvadesetak metara poslao u mrežu - 1:0.

OFK Beograd je nastavio da kontroliše situaciju na terenu, a u drugom poluvremenu Čavrić je iznudio i jedanaesterac, koji Jovanović nije uspeo da pretvori u gol.

OFK Beograd: Lukač, Petković, Adžić, Vasiljević, Mijić, Nikolić, Rustemović, Grbić, Paločević, Trivunović, Jovanović.

Klupa: Čupić, Punoševac, Pavlovski, Gašić, Tufegdžić, Zdjelar, Čavrić, Gajić, Dikov, Ješić.