Autor: Beta Beta
sreda 17.07.2013.
20:42
Izvor: Beta

I posle trećeg prijateljskog susreta na letnjim pripremama za novu sezonu, OFK Beograd i dalje ima stopostotan učinak. U do sada najjačoj proveri, ''Romantičari'' savladali užičku Slobodu sa 2:0.

ofkbeograd.co.rs

Silovito je krenuo OFK Beograd na Tari i nastavio golgeterski niz na pripremama. Mladi Radivojević je doveo ''Romantičare'' u vođstvo nakon proigravanja Škrbića već u sedmom minutu, a prednost je povećao Adžic u 26. minutu, topovskim udarcem sa 30 metara.

Užičani su najbolju šansu imali preko Memedovića u 15. minutu, ali je njegov šut završio preko gola.

OFK Beograd u većem delu prvog poluvremena je bio bolji rival i konstantno je napadao ka golu protivnika. U poslednjem minutu u šansi se našao i Škrbic, ali nije uspeo da poveća prednost.

U drugom poluvremenu Zoran Milinković je dao šansu svim igračima koji su bili na klupi, a počelo je blagom inicijativom Slobode.

Po priliku na obe strane beleže i jedni i drugi. Pred golom Slobode se prvobitno našao Kalać koji nakon dobrog prodora nije uspeo da proigra Tutnjevića na drugoj stativi, a u 77. minutu Matić je odbranio udarac igrača užičkog superligaša.

Ritam je na kraju malo opao, a ''Romantičari'' su mirnom igrom priveli susret kraju.

Inače, naredni protivnik ''Romantičarima'' je makedonski Rabotnički. Meč je zakazan za subotu u 17 časova.