OFK startovao porazom

sreda 23.01.2013.
19:06
Izvor: Sportske.net, ofkbeograd.co.rs

Fudbaleri OFK Beograda poraženi su u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Crnoj Gori.

ofkbeograd.co.rs

Prvi rival ''Romantičarima'' bila je ekipa pljevaljskog Rudara, koja je zahvaljujući boljoj igri u prvom poluvremenu slavila rezultatom 2:0.

Pljevljaci su poveli u 17. minutu kada je golmana Lukača savladao Jovanović, volej udarcem posle centaršuta Igumanovića sa leve strane.

Koji minut kasnije, Trivunović je imao priliku za OFK, ali je stativa spasila Pljevljake, da bi u 24. minutu Adžić igrao rukom u kaznenom prostoru ''Romantičara'', a dosuđeni jedanaesterac je u gol pretvorio Kaluđerović - 2:0.

U drugom poluvremenu trener OFK Beograda je promenio kompletnu postavu, njegov tim je ostavio nešto bolji utisak, ali prednost Pljevljaka do kraja meča nije smanjena.

OFK Beograd je meč počeo u sledećem sastavu: Lukač, Božović, Adžić, Vasiljević, Mijić, Nikolić, Trivunović, Batioha, Pavlović, Grbić, Bogavac.

Klupa: Čupić, Stanojević, Gajević, Punoševac, Brkić, Pavlovski, Čavrić, Paločević, Tufegdžić, Jovanović, Škrbić.