''Oklopnici'' praznih šaka protiv ''Građevinara''

sreda 25.04.2012.
18:42

Fudbaleri Rada posle bolje igre u drugih 45 minuta na svom terenu savladali goste iz Smedereva.

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

Prvo poluvreme na Banjici nije donelo golove, ali je bilo nekoliko prilika na obe strane.

Domaći su bolje počeli, bili su konkretniji u prvih petnaestak minuta. Perović u 4. i Kojić u 15. minutu mogli su da donesu prednost ''Građevinarima'', ali nisu bili precizni u završnici.

Na isteku prvih pola sata igre uzvratili su Smederevci. Adamović, pa Jelovac, ali su se domaći odbranili.

U 36. minutu je i Simić opasno pripretio golu Danilovića posle kornera, ali se mreža ponovo nije zatresla.

Na gol se čekalo do 56. minuta, kada se Nemanja Kojić iskupio za propuštenu priliku iz prvog poluvremena i ovoga puta savladao golmana gostiju Rankovića - 1:0.

Potvrda trijumfa ''Građevinara'' stigla je u 81. minutu, kada je Branislav Jovanović iskoristio jedanaesterac, za konačnih 2:0.