PAO bez rešenja za Tea!

četvrtak 14.02.2013.
18:51

U prvoj utakmici sedmog kola Top 16 faze Evrolige, košarkaši moskovskog CSKA lako su na svom parketu izašli na kraj sa ekipom Panatinaikosa.

euroleague.net

''Armejci'' su stigli i do pete pobede u Grupi E Top 16 faze Evrolige. Oni su u premijernoj utakmici sedmog kola pred svojim navijačima savladali atinski Panatinaikos lakše nego što se očekivalo, rezultatom 86:69.

Moskovljani su tokom celog meča imali vođstvo. Gosti iz Atine su samo u drugoj četvrtini uspeli da uhvate priključak i na poluvreme odu sa ''minus četiri'' - 35:31.

U nastavku, međutim, znatno bolja igra ekipe CSKA, predvođene odličnim Milošem Teodosićem, koji je na kraju bio najefikasniji sa 20 poena u svojoj ekipi.

Prednost Moskovljana dostigla je i dvadesetak poena razlike, pa su do kraja rutinski završili posao.

Od ostalih članova srpskog kvarteta u redovima ''Armejaca'', Micov je upisao 10, Krstić osam, a Erceg pet poena. Kod gostiju najefikasniji Macijulis sa 15 poena.