Partizan - Počeo i Đemba Đemba da pogađa!

utorak 15.10.2013.
17:27

Fudbaleri Partizana gostovali su utorak u Bačkoj Topoli, gde su ubedljivo trijumfovali u prijateljskoj utakmici protiv domaće ekipe TSC-a.

partizan.rs
partizan.rs

U susret nastavku jesenjeg dela šampionata, fudbaleri Partizana odigrali su prijateljsku utamicu u Bačkoj Topoli, gde su nagovestili popravljanje efikasnosti koja im je nedostajala u poslednjem mečevima.

Crno-beli su pred više od 2.000 gledalaca savladali domaći TSC sa 4:1, iako je domaćin prvi došao do vođstva.

Posle samo četiri minuta igre, Kekezović je zatresao mrežu Živka Živkovića, ali je Partizan do poluvremena uspeo da preokrene rezultat u svoju korist.

Izjednačio je Nikola Ninković u 23. minutu, da bi devet minuta kasnije Predrag Luka doneo vođstvo Partizanu - 2:1.

U nastavku, Malbašić je iz jedanaesterca praktično rešio pitanje pobednika, da bi u finišu pogodio i Đemba Đemba za konačnih 4:1.

Partizan: Ž. Živković, M. Živković, Volkov, Obradović, Stanković, Marković, Ilić, Luka, Ninković, Grbić i Fofana.

Igrali su još: Petrović, Aksentijević, Ivković, Lukić, Gulan, Golubović, Ostojić, Grbović, Đemba Đemba, Minić i Malbašić.