15:04

Rezervisti šampiona Srbije predvođeni Zvonkom Vargom odigrali su još jedan prijateljski meč u "Zemunelu" i upisali novi trijumf. Nakon pobede nad Zemunom na SC "Teleoptik" pao i srpskoligaš iz Jakova.

partizan.rs
partizan.rs

Ustaljena praksa trenera Vladimira Vermezovića je da igračima koji ne zaigraju u prvenstvu pruži priliku da se dokažu u prijateljskom susretu.

Prošle nedelje u SC "Teleoptik" gostovao je Zemun a danas je na megdan rezervistima Partizana izašao Srem iz Jakova.

Zvonko Varga priliku je pružio petnaestorici fudbalera koji su uspeli da savladaju Srem rezultatom 2:1 (1:0).

Partizanu je prednost doneo Nikola Ninković sa bele tačke u 36. minutu i time postavio konačan rezultat prvog dela meča.

Drugo poluvreme donelo je izjednačenje Sremu preko Srećkovića a konačan rezultat postavio je Knežević u 79. minutu.

Za Partizan su nastupili: Petrović (Živković Živko od 46′), Pauljević (Živković Marko od 61′), Ostojić, Tomašević, Volkov, Jojić, Marković Saša (Lovre od 61′), Ninković (Knežević od 61′), Aškovski, Leo Silva, Babić.