Partizanu teška Trepča

utorak 16.04.2013.
16:38

Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljsku utakmicu sa ekipom Trepče iz Kosovske Mitrovice i tek posle preokreta u drugom poluvremenu ostvarili očekivanu pobedu.

partizan.rs
partizan.rs

Meč je odigran na terenu u ''Zemunelu'', a Partizan je na kraju trijumfovao rezultatom 3:2.

Poveli su crno-beli golom Dejana Babića i 37. minutu, da bi u finišu prvog i početkom drugog poluvremena Perica Ilić doneo preokret ekipi Trepče, najavivši veliko iznenađenje u ovom meču.

Da do toga ipak ne dođe, potrudio se Marko Šćepović, koji je golovima u 67. i 76. minutu ipak doneo pobedu crno-belima.

Ovaj meč je crno-belima ujedno bio i generalna proba za prvenstveni susret sa ekipom Rada u subotu u Humskoj, ali ono što su fudbaleri Partizana pokazali u duelu sa Trepčom nije nagoveštaj izlaska iz krize u koju je zapao aktuelni šampion.

Partizan je nastupio u sledećem sastavu: Petrović (od 46. Ž. Živković), M. Živković, Pajović (od 46. Tomašević), Stanković, Volkov (od 46. Aškovski), S. Marković (od 46. Lovre), Knežević, Ninković, Babić, Šćepović, Mitrović.