Pazarci u problemu, ''fenjeraš'' uzeo bod...

sreda 25.04.2012.
18:38

Fudbaleri Novog Pazara osvojili samo bod u duelu sa poslednjeplasiranim Milanovčanima, koji su čak imali i vođstvo do desetak minuta pre kraja.

fknovipazar.net

Novom Pazaru je ovo bila sjajna prilika da možda i obezbedi opstanak, rival mu je bio već ''otpisani'' Metalac, ali su Milanovčani pružili veoma jak otpor.

Posle prvog poluvremena bez golova, pravi šok za domaće navijače usledio je u 53. minutu, kada su gosti poveli autogolom štopera Pazaraca Đorđa Tutorića - 0:1.

Naravno, usledio je veliki pritisak domaćih u nastavku, krenuli su na ''sve ili ništa'', a rezultat je konačno stigao u 80. minutu - 1:1.

Rezervista Kecap, koji je u drugom poluvremenu zamenio Bogunovića pokazao je da je trener Bekvalac napravio pravi potez. Uspeo je da savlada golmana Milanovčana i donese priliku svom timu da u finišu dođe i do pobede.

Bilo je još prilika pred golom gostiju, ali uspeli su da se odbrane i zakomplikuju situaciju Pazarcima u borbi za opstanak.