subota 15.02.2014.
23:38

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ekipom Kečkemeta u poslednjoj proveri pred početak prolećnog dela sezone.

fkvojvodina.rs

Poslednju proveru pred nastavak takmičenja u JSL fudbaleri Vojvodine imali su u Mađarskoj gde su gostovali ekipi Kečkemeta.

Pred nešto manje od 1.000 ljubitelja fudbala Kečkemet i Vojvodina odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) čime je srpski tim stavio tačku na odigravanje prijateljskih utakmica.

Kečkemet je poveo golom Potija u 15. minutu a minimalna prednost domaćih bila je na snazi sve do 89. minuta i pogotka Nina Pekarića.

Povratnik u redove novosadskog superligaša spasio je poraza "Lale" uoči nastavka šampionata a interesantno je to da je Vojvodina tokom kontrolnih mečeva najčešće igrala nerešeno uz mali broj pogodaka.

Kečkemet: Poleksić, Poti (Sabo) Karan, Varga, Farkaš,(Foro) Nađi (Čizmadija), Štehlik, Pekar, Balaš (Kitl), Simon), Greči (Marša)

Vojvodina: Jovanić, Živković, Pekarić, Đurić, (Babić), Puškarić, Radoja, (Stojanović), Alivodić, Milinković - Savić, Vranješ, Gaćinović (Ivanić), Veselinović (Spremo).

Prvi takmičarski meč u prolećnom delu sezone Vojvodina će odigrati u Pećincima gde naredne subote gostuje ekipi Donjeg Srema.