PFL - Prvi remi šampiona

nedelja 10.03.2013.
21:59

U okviru 13. kola Prve futsal lige Srbije aktuelni šampion odigrao je prvi put nerešeno u tekućem šampionatu na gostovanju Bečeju.

ekonomac.com

Sjajna atmosfera kakva se retko viđa na futsal mečevima u Srbiji napravljena je u Bečeju gde je povratnik u prvoligaško društvo dočekao branioca trofeja.

Konačan rezultat meča bio je 3:3 ali početak utakmice nije slutio pozitivan ishod za domaću ekipu koja je već u desetoj sekundi primila gol. Strelac je bio Mladen Kocić a u desetom minutu bilo je 0:2 za "Studente".

Dražen Arvalj pobrinuo se da domaćin ostane u rezultatskom priključku golom u 12. minutu a već u narednom minutu Bečej dolazi do izjednačenja preko Marka Novakovića, bivšeg futsalera Ekonomca.

Goleada je nastavljena novim golom Mladena Kocića u 14. minutu a do odlaska na odmor Aleksandar Tomin izjednačuje na 3:3 i, ispostavlja se, postavlja konačan rezultat meča.

Ekonomac uprkos remiju ostaje na prvoj poziciji na tabeli sa 34 bodova i prednošću od sedam bodova u odnosu na drugoplasirani VIK Naisus koji ima i meč manje. KMF Bečej zauzima sedmu poziciju na tabeli sa 13 osvojenih bodova.