utorak 07.02.2012.
21:01

Fudbaleri Jagodine imali su danas prvu proveru u Antaliji u kojoj su poraženi od beloruske ekipe Neman.

fkjagodina.org.rs

Jagodinci nisu uspeli da svoj premijerni nastup u Antaliji obeleže pobedom. Bolja od srpskog superligaša bila je ekipa Neman iz Belorusije rezultatom 4:2.

Denisevič i Ribak su u prvom poluvremenu doneli dva gola prednosti beloruskoj ekipi.

U nastavku su fudbaleri Nemana poveli i sa 3:0, posle čega je usledila nešto bolja igra Jagodinaca koji su preko Krstića u 74. i Marjanovića u 79. minutu uspeli da smanje na 3:2. Ipak, nisu imali snage za preokret i do kraja su primili još jedan gol za konačnih 4:2.

Jagodina: Šimić, Dukić, Projić, Ilić, Živanović, Gogić, Stojkov, Kostić, Arsenijević, Stojanović, Mudrinski

Igrali su još: Bondžulić, Nikodijević, Protić, Filipović, Lukić, Marjanović, Krstić, Milenković, Vukmirović, Stojković, Đenić, El Monir, Kovačević, Suma, Ahmetović