Poraz Jagodine, upisao se Jakimovski

četvrtak 06.02.2014.
19:28

Fudbaleri Jagodine doživeli su drugi poraz na pripremama u Antaliji, u pretposlednjoj proveri pre povratka u Srbiju.

fkjagodina.org.rs

Ekipa Mladena Dodića poražena je u četvrtak u duelu sa bugarskim prvoligašem Liteksom iz Loveča rezultatom 2:1.

Jagodinci su poveli već posle 15 minuta igre, a strelac je bio novajlija iz Nagoje Jakimovski, koji je sa dvadesetak metara raspalio po lopti i zatresao protivničku mrežu.

Minimalnim vođstvom Jagodine okončano je prvo poluvreme, da bi posle osam minuta igre u nastavku Liteksovi fudbaleri iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Zlatinov - 1:1.

Ovaj rezultat je ostao na snazi sve do poslednjih trenutaka utakmice, a onda je Mičev kaznio neopreznost odbrane Jagodine, izbio sam ispred golmana Đuričića i lob udarcem postavio konačnih 2:1 za bugarsku ekipu.

Poslednju proveru na pripremama u Antaliji Jagodinci će imati u subotu, protiv danskog prvoligaša Sondeskija.