Poraz Kragujevčana u Ivanjici

nedelja 09.09.2012.
23:02
Izvor: Sportske.net, fkradnicki.com

Fudbaleri Javora i kragujevačkog Radničkog danas su u Ivanjici odigrali prijateljsku utakmicu, u sklopu mini-priprema za nastavak sezone.

fkradnicki.com

Pobedu u današnjem susretu je ostvario domaći tim, koji je slavio rezultatom 3:1.

Posle šanse Zoranovića za goste u 25. minutu, Javor dolazi u vođstvo deset minuta kasnije. Posle slobodnog udarca Lazetića, lopta je pogodila prečku, a odbitak je u gol pretvorio Novaković.

Usledila je nešto bolja igra Radničkog, koja je krunisana u 42. minutu, kada je Pejčić iz slobodnog udarca doneo izjednačenje gostima iz Kragujevca.

Drugo poluvreme donelo je dosta izmena na obe strane, a bolje su se snašli domaći, koji su golovima Dragana Milovanovića u 70. i 75. minutu stigli na kraju i do ubedljivog trijumfa - 3:1.