subota 28.07.2012.
19:27

U poslednjoj proveri pred povratak sa Pohorja, fudbaleri OFK Beograda poraženi su danas od bugarske ekipe Beroe.

ofkbeograd.co.rs

Bugarski tim slavio je sa 2:1, iako su ''Romantičari'' poveli u 21. minutu golom iskusnog Dragana Bogavca. Prethodno je dosuđen jedanaesterac zbog prekršaja nad Trivunovićem, a Bogavac je iz drugog pokušaja savladao protivničkog golmana.

Ipak, do kraja meča usledio je preokret u režiji Marinsa.

On je najpre na isteku prvog poluvremena izjednačio na 1:1, da bi svojim drugim golom u 75. minutu doneo pobedu svojoj ekipi.

OFK Boegrad je počeo ovaj susret u sledećem sastavu: Lukač, Petković, Kecojević, Vasiljević, Punoševac, Nikolić, Mijić, Trivunović, Pavlovski, Bogavac, Milić

Klupa: Matek, Stanojević, Gašić, Mustur, Čavrić, Pavlović, Batioha, Žeravica, Brkić, Aleksić, Tufegdžić.

''Romantičari'' se u nedelju vraćaju u Beograd, a za 1. avgust je zakazana generalna proba pred start sezone protiv ekipe Novog Sada.