Primera - Rutinske pobede Valensije i Malage

subota 29.09.2012.
19:58

Današnji program u Primeri otvorile su Valensija i Saragosa, domaći tim slavio očekivani trijumf, kao i Malaga, koja je bila još ubedljivija protiv Betisa.

uefa.com
uefa.com

Fudbaleri Valensije opravdali su večeras ulogu faviorita protiv Saragose i na kraju trijumfovali rezultatom 2:0.

Vodeći gol postigao je Feguli u 12. minutu, a konačan rezultat postavio je Viera, pojačanje iz Las Palmasa, u 59. minutu. Nešto kasnije Feguli je zbog dva žuta kartona zaradio isključenje, ali gosti nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost.

U redovima Saragose, Stefan Babović je svih 90 minuta odgledao sa klupe.

Dva sata kasnije, Malaga je na svom terenu savladala Betis sa 4:0, ali uz znatno olakšan posao, pošto je već u 10. minutu gostujući tim ostao bez isključenog golmana Barijage.

Priliku je dobio Adrijan koji je ušao umesto Adre, ali je odmah zatim prvi put savladan, pošto je Hoakin Sančez bio siguran sa bele tačke.

U 28. minutu već je bilo 2:0, strelac Saviola, a serija je u drugom poluvremenu nastavljena autogolom Amaja u 73. minutu, dok je samo minut kasnije Isko postavio konačnih 4:0.