Prva pobeda Jagodine u Antaliji

četvrtak 09.02.2012.
18:52

Posle ubedljivog poraza od beloruske ekipe Neman, fudbaleri Jagodine u drugoj proveri u Antaliji savladali ekipu slovačkog Tatrana.

fkjagodina.org.rs

Jagodinci su slavili rezultatom 2:0, a golove su postigli Kostić u 31. minutu i Milenković u 42.

Kostić je vodeći gol postigao sa desetak metara posle asistencije kapitena Stojanovića, a Milenković je konačnih 2:0 postavio lepim golom iz slobodnog udarca, kada se lopta od prečke odbila iza gol linije.

Fudbaleri srpskog superligaša su dominirali, a u 46. minutu prečka je spasila Slovake posle pokušaja Krstića.

Istakao se i golman Šimić, koji je odbranio šut Rinalda sa bele tačke.

Jagodina je nastupila u sledećem sastavu: Šimić, Dukić, Protić, Ilić, Živanović, Gogić, Stojkov, Kostić, Milenković, Stojanović, Mudrinski.

Igrali su još: Rajković, Nikodijević, Projić, Filipović, Marjanović, Krstić, Vukmirović, Stojković, Đenić, El Monir, Kovačević, Suma, Kristijan.