nedelja 27.04.2014.
15:56

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu uspeli da trijumfuju danas u Sošou i tako već sada matematički osiguraju novu titulu.

Beta/AP Photo/Laurent Cipriani

Posle jučerašnje ubedljive pobede Monaka, ''Svecima'' je danas bila neophodan trijumf na gostovanju Sošou, kako bi rešili sve dileme oko nove titule prvaka, ali u tome nisu uspeli.

Meč je završen bez pobednilka, rezultatom 1:1, pa na tri kola pre kraja sezone, Pari Sen Žermen ima osam bodova više od drugoplasiranog Monaka.

Lider na tabeli je poveo golom Edinsona Kavanija u 24. minutu na asistenciju Tijaga Mote, a domaći su do boda došli u 56. minutu, autogolom Tijaga Silve.

Do kraja meča Sošo je imao nekoliko dobrih prilika i za pobedu, ali su ''Sveci'' uspeli da izbegnu poraz.

Sošo se i dalje grčevito bori za opstanak i veliko je pitanje hoće li im današnji remi pomoći da ostanu u elitnom društvu.