Raća ''pocrveneo'', Genčler ''razbijen''!

ponedeljak 03.12.2012.
20:55

U poslednjoj utakmici 14. kola šampionata Turske, Genčlerbirligi doživeo pravi debakl na svom terenu protiv Trabzona. Srpski reprezentativac Radosav Petrović isključen posle samo 18 minuta igre.

genclerbirligi.org.tr

Genčlerbirligi je doživeo još jedan ubedljiv poraz u šampionatu Turske. U meču 14. kola, ovaj tim u kome nastupaju trojica srpskih internacionalaca, u ponedeljak je poražena na svom terenu od ekipe Trabzona sa 4:0.

Gosti su poveli posle samo četiri minuta igre, ali je ključni trenutak meča direktan crveni karton koji je u 18. minutu zaradio Radosav Petrović.

Do kraja prvog poluvremena Halil Altintop je duplirao prednost gostiju, koji su u nastavku meča potpuno dotukli brojčano slabijeg domaćina.

U ekipi Genčlerbirligija, Duško Tošić je bio u startnoj postavi, zamenjen je u 74. minutu, dok je Dejan Lekić debakl svog tima odgledao sa klupe za rezerve.

Posle 4. kola, Genčlerbirligi se nalazi na 11. mestu na tabeli sa 18 bodova.