Fudbaleri beogradskog Rada u subotu su imali novu proveru na pripremama u Antaliji i izborili trijumf u duelu sa kazahtanskim Tarazom, koji sa klupe predvodi Ljupko Petrović.

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

Trener Rada Marko Nikolić je na teren izveo kombinovani sastav, a mesta je bilo i za nekadašnjeg štopera Partizana Nemanju Rnića, koji trenira sa ''Građevinarima'' i još uvek čeka novi inostrani angažman.

Rad je slavio rezultatom 2:1, a Rnić se čak predstavio i golom koji je odlučiio pobednika!

Vođstvo ''Građevinarima'' doneo je Luković u 28. minutu, da bi na ulasku u finiš prvog poluvremena na asistenciju Damnjanovića Nemanja Rnić duplirao prednost - 2:0.

Početkom drugog poluvremena Zarečni je postigao jedini gol za Taraz u čijim redovima su nastupili i bivši kapiten Rada Marko Ranđelović, kao i nekadašnji napadač Javora i Partizana, Nigerijac Obiore Odita.