nedelja 24.11.2013.
19:17

Vaterpolisti kragujevačkog Radničkog nastavljaju sa sjajnim rezuultatima ove sezone. U svom bazenu savladali su i Crvenu zvezdu, u derbiju 5. kola domaćeg šampionata.

vkradnicki.com

Znatno boljom igrom u najvećem delu meča, Kragujevčani su zasluženo savladali još uvek važećeg evropskog prvaka i nastavili seriju pobeda. Na kraju, 8:7, po četvrtinama 2:0, 3:2, 2:0, 1:5.

Konačan rezultat ne odražava u potpunosti ono što se događalo u bazenu u najvećem delu meča, s obzirom da je u prve tri četvrtine domaćin bio dominantan i u poslednju deonicu ušao vođstvom od 7:2.

Tek tada se Zvezda probudila, postigla čak pet pogodaka u poslednjoj četvrtini, ali više od minimalnog poraza ipak nije uspela da izbori.

Kragujevčani su ovim trijumfom ostali jedina ekipa sa maksimalnim učinkom posle pet odigranih kola u domaćem prvenstvu.