Radnički savladao Meridijanu i - dobio Pantića!

Autor: Darko Mitrović
sreda 25.09.2013.
23:04
Izvor: Sportske.net

Košarkaši kragujevačkog Radničkog u sredu su trijumfovali u još jednoj prijateljskoj utakmici uoči starta nove sezone, a tokom meča je potvrđena informacija da je od danas ekipa Miroslava Nikolića jača i za iskusnog centra Mladena Pantića.

kkradnicki.rs
kkradnicki.rs

Povezane vesti

Košarkaši Radničkog su u sredu pred svojim navijačima u hali Jezero savladali novosadsku Meridijanu rezultatom 87:67 (12:12, 23:19, 24:24, 28:12), a ovaj meč je bio i prilika da pristalice domaćeg tima pozdrave reprezentativca Nikolu Kalinića, koji je bio u protokolu, ali nije ulazio u igru.

Gosti iz Novog Sada su tri četvrtine pružali sasvim solidan otpor, ali su Kragujevčani u poslednjih deset minuta 'dodali gas' i na kraju ostvarili ubedljiv trijumf.

Mlađan sa 18, Lešić sa 17 i Jaru sa 16 poena bili su najefikasniji u ekipi Radničkog.

Inače, u poluvremenu utakmice, potvrđena je informacija da je ugovor sa Radničkim potpisao Mladen Pantić, iskusni centar, koji je svojevremeno već branio boje kragujevačkog kluba.

Tridesetjednogodišnji centar je prošlu sezonu proveo u Levskom, u Bugarskoj, gde je pružao zapažene partije.

Radnički:
Sili 6 (4 sk), Marinović 11 (4 sk), Lešić 17 (10 sk), Jović 6 (9 as), Jevtović, Janković 2, Mlađan 18 (6 sk), Dimić 5 (6 sk), Jaru 16 (18 sk), Stevanović 6, Kalinić.

Ne propustite