Radnički ubedljiv protiv Taraza

sreda 06.02.2013.
21:14

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog ostvarili su trijumf u prvoj utakmici na pripremama u Antaliji. Oni su bili bolji od kazahstanskog Taraza, koji sa klupe predvodi Ljupko Petrović.

Kragujevčani su sjajno odigrali prvih 45 minuta, kada su stekli čak tri gola prednosti, u nastavku je kazahstanski tim uspeo da ublaži poraz. Na kraju - ohrabrujućih 3:1 za Radnički.

Seriju golova u prvom poluvremenu otvorio je novajlija Dragan Milovanović, prednost Kragujevčana duplirao je Stanimir Milošković, a na 3:0 povisio je pridošlica iz Crvene zvezde Marko Mirić.

Drugih 45 minuta pripalo je Tarazu, koji je do kraja uspeo da stigne samo do počasnog gola, preko nekadašnjeg napadača Partizana i Javora Obiore Odite.

Radnički: Čančarević, Rosić, Tintor, Svojić, Marić, I. Petrović, Beljić, Petronijević, Mirić, Milošković, Milovanović.

Drugo poluvreme: Knežević, Tintor, Fejsa, Otašević, S. Petrović, Pavlović, Varjačić, Nedović, Andrić, Simović i Zoranović.