20:19
Izvor: Sportske.net, fkradnicki.com

Fudbaleri Radničkog večeras su ipak odigrali najavljeni duel sa poljskom ekipom Belhatova i - ostvarili novu pobedu.

fkradnicki.com

Ovaj susret danas je zbog loših vremenskih uslova najpre otkazan, ali je u popodnevnim časovima odluka ipak promenjena i meč je odigran sa početkom od 16:30h, umesto od 11 sati, kako je prvobitno bilo najavljeno.

Radnički je slavio još jednu pobedu, ponovo minimalnim rezultatom 1:0, a ovoga puta strelac pobedonosnog gola bio je Lazar Popović posle kornera u 16. minutu.

Kragujevčani u bili bolji rival, pobeda je mogla da bude i ubedljivija da su svoje prilike u nastavku iskoristili Tintor, Milošković, Simić...

Ipak, u finišu su i Poljaci imali par dobrih prilika, ali se istakao golman Kragujevčana Čančarević.

Već u četvrtak, Radnički čeka nova kontrolna utakmica, protivnik će biti Rapid iz Bukurešta, od 14 časova uz tv-prenos na Sportklubu.

Radnički:
 I poluvreme: Čančarević, Pavlović, Nenadić, Milošević, Kosorić, Nedović, Mutavdžić, Živadinović, Popović, Kostić, Đorđević.

II poluvreme: Čančarević, Varjačić, Ristić, Božović, Tintor, Komljenović, Obrovac, Udovičić, Milošković, Simić, Vukašinović.