Remi crno-belih protiv Danaca

subota 18.02.2012.
17:53
Izvor: Sportske.net, partizan.rs

Fudbaleri Partizana remizirali su danas u Antaliji protiv danskog Horsensa. Danci polovinom drugog poluvremena promašili penal, crno-beli propustili nekoliko izglednih šansi.

partizan.rs
partizan.rs

U drugoj proveri na pripremama u Antaliji, fudbaleri Partizana danas su igrali bez golova, 0:0 protiv danske ekipe Horsensa.

Uvodne minute obeležilo je par propuštenih prilika Lamina Dijare, a u 13. minutu i Danci su ozbiljno pripretili.

U finišu prvog poluvremena Saša Marković nije iskoristio priliku posle odlične kontre Partizana i to je bilo sve od crno-belih u prvom delu igre.

Posle desetak minuta igre u nastavku pripretio je i Nikola Ninković, da bi u 65. minutu golman Horsensa odbranio šut Markovića.

Međutim, tri minuta kasnije, dosuđen je penal za Dance posle igranja rukom Andersona u svom kaznenom prostoru. Srećom po crno-bele, Ner je šutirao preko gola.

U 78. minutu sjajna šansa za Lazara Markovića, koji je nešto ranije zamenio Mangu. Odlično ga je uposlio Saša Marković, mladi napadač crno-belih je odlično šutirao, ali se ponovo istakao golman Horsensa.

Do kraja još dva ozbiljnija pokušaja imali su Danci, ali bez rezultata, ostalo je 0:0.

Partizan je nastupio u sledećem sastavu: Radiša Ilić (od 46. Petrović) - Aksentijević (od 71. Miljković), Anderson, Stanković, Volkov (od 61. Lazevski) - Babić (od 46. Ninković), Saša Marković, Smiljanić (od 61. Tomić), Manga (od 75. Lazar Marković) - Dijara (od 46. Jojić), Eduardo (od 80. Vukić).