18:05
Izvor: Sportske.net, MONDO.RS

Jagodinci danas imali četvrtu proveru na pripremama u Antaliji. Rival je bio kazahstanski Kajsari, a pobednika nije bilo.

fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine igrali su nerešeno 1:1 sa ekipom kazahstanskog Kajsarija, u novoj proveri na pripremama u Antaliji.

Ekipa Sima Krunića već posle četiri minuta igre je povela. Elmonir je odlično centrirao, a  Đenić glavom smestio loptu u mrežu.

Stvarali su Jagodinci još prilika za gol, imali su inicijativu, ali polovinom drugog poluvremena Kazahstanci su izjednačili, tačnije srpski internacionalac Nikolić u redovima kazahstanskog tima - 1:1.

Sam finiš meča pripao je Jagodini, ali Mudrinski u poslednjim minutima nije uspeo da iskoristi solidnu priliku da donese pobedu svom timu.

Sledeću utakmicu Jagodina igra već u utorak od 17.30 časova po lokalnom vremenu protiv Obolona iz Kijeva.

Jagodina: Šimić, Nikodijević, Elmonir, Filipović, Ilić, Stojković, Stojkov, Ahmetović, Vukmirović, Kovačević, Đenić.

Igrali su još: Rajković, Dukić, Marjanović, Krstić, Projić, Mudrinski, Živanović, Kostić, Gogić, Suma, Kristijan.