sreda 20.02.2013.
16:05

Fudbaleri Radničkog remizirali su u generalnoj probi pred nastavak domaćeg šampionata sa ekipom Bežanije.

fkradnicki.com

Fubaleri kragujevačkog Radničkog po završetku priprema u Antaliji doputovali su u Kragujevac gde su danas odigrali poslednju kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prolećni deo prvenstva.

Radnički je odigrao samo 2:2 sa drugoligašem Bežanijom.

Radnički je došao u prednost golom Otaševića posle 14 minuta igre, a prednost na 2:0 povećao je Stanimir Milošković golom sa bele tačke. To je ujedno i bio rezultat prvog dela igre.

U nastaku gosti kreću ofanzivnije, i posle samo nekoliko minuta igre u drugom delu smanjuju rezultat na 2:1 a strelac je bio Jakšić. Konačan rezultat 2:2 postavio je Radinović u 80. minutu igre.

Radnički prvu utakmicu drugog dela prvenstva igra u sredu, 27. februara kada na svom stadionu dočekuje beogradski Rad.