''Romantičari'' ispustili pobedu

subota 16.02.2013.
22:40

Fudbaleri OFK Beograda remizirali su sa ekipom Karpati iz Ljvova u poslednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji.

ofkbeograd.co.rs

Ekipa Zorana Milinkovića je bila blizu pobede, obzirom da je imala vođstvo na ulasku u sam finiš meča, ali je njihov rival ipak uspeo da stigne do izjednačenja - 2:2 na kraju.

OFK Beograd je poveo već posle dva minuta igre, golom Batiohe posle odličnog centaršuta Grbića. Vođstvo ''Romantičara'' trajalo je do finiša prvog poluvremena, a onda je Glatki iz jedanaesterca doneo izjednačenje ekipi Karpata.

U nastavku, Nemanja Nikolić je u 63. minutu ponovo doveo OFK u vođstvo, ali u 87. minutu Hudobijak je postavio konačnih 2:2.

OFK Beograd: Lukač, Petković, Adžić, Vasiljević, Mijić, Nikolić, Trivunović, Grbić, Ivanović, Batioha i Jovanović.

Klupa: Čupić, Gašić, Pavlović, Tufegdžić, Čavrić, Pavlovski, Zdjelar, Punoševac, Paločević, Dukov, Ješić i Rustemović.