sreda 13.02.2013.
17:14

Fudbaleri OFK Beograda nastavili su sa pobedama na pripremama u Antaliji. Najnovija ''žrtva'' ekipe Zorana Milinkovića bio je mađarski Diošđer.

ofkbeograd.co.rs

''Romantičari'' iz utakmice u utakmicu potvrđuju sve bolju formu kako se bliži kraj priprema u Antaliji.

OFK Beograd je u najnovijoj proveri protiv mađarskog Diošđera slavio rezultatom 3:1, a dosta toga bilo je odlučeno već posle nešto više od pola sata igre.

Mreža ekipe Diošđera zatresla se prvi put u petom minutu igre. Posle centaršuta Mijića, Gašić je uputio udarac ka golu rivala, a pogodak je samo potvrdio Vasiljević za 1:0.

Mogli su ''Romantičari'' da dupliraju prednost u 22. minutu, kada je Jovanović pogodio stativu, ali dvanaest minuta kasnije gol je bio neminovan.

Grbić je tridesetak metara bio u silnom naletu, nezadrživo grabio ka golu, a onda i savladao golmana protivničke ekipe - 2:0.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, da bi posle osam minuta igre u nastavku, Tufegdžić potvrdio trijumf ''Romantičara'' - 3:0.

Do kraja, Diošđer je u 78. minutu preko Sejdija iz jedanaesterca stigao do počasnog gola za konačnih 3:1.