Šćepović pet od pet, Hihon na vrhu!

nedelja 15.09.2013.
18:50

Fudbaler koji je tokom boravka u Srbiji, u dresu Partizana često bio na meti kritika, u španskoj Segundi postiže golove iz utakmice u utakmicu.

realsporting.com

Fudbaleri Sportinga iz Hihona izbila je na čelo tabele španske Segunde, a najveće zasluge za to pripadaju doskorašnjem napadaču Partizana Stefanu Šćepoviću, koji se i u petoj uzastopnoj utakmici od početka sezone upisao u strelce.

Hihon je u derbiju petog kola na svom terenu igrao protiv La Korunje, slavio sa 2-0 i sada se sa 11 bodova izdvojio na liderskoj poziciji.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, a mreža gostiju konačno se zatresla u 63. minutu, kada je Stefan Šćepović bio precizan sa bele tačke i doveo Hihon u vođstvo.

Samo pet minuta kasnije Aleks je duplirao prednost domaćih, a do kraja La Korunja nije imala snage za bilo kakav odgovor.

Hihon posle pet kola ima 11 bodova na vrhu tabele, a La Korunja je posle trećeg poraza ostala na šest osvojenih bodova u donjem delu tabele.