Šćepović u nemilosti "Grobara"

četvrtak 02.05.2013.
20:52

Napadač Partizana Marko Šćepović i dalje se nalazi na meti najvaternijih pristalica kluba za koji igra što se videlo i tokom duela sa Radničkim iz Niša.

partizan.rs
partizan.rs

Iako je Partizan upisao važne bodove u duelu sa Radničkim iz Niša Marko Šćepović nije bio pošteđen zvižduka i uvreda.

Napadač Partizana je počeo duel sa Nišlijama i u prvom delu meča imao dve prilike da postigne gol ali mu to nije pošlo za rukom.

Šćepović je u 51. minutu izgubio loptu na polovini Radničkog a u nastavku akcije Binić je poravnao rezultat na 1:1 pa su navijači na stadionu u Humskoj imali razlog više da uzmu na zub Šćepovića.

Trener Vuk Rašović ga je u 65. minutu izveo iz igre a u tim trenucima veći deo navijača zviždao mu je i vređao ga.

Sve ovo se dogodilo samo dan nakon što je Milan Smiljanić potvrdio da je baš Šćepović najveći "Grobar" ali to navijačima Partizana izgelda nije od većeg značaja pošto i dalje drže Šćepovića na meti.

Upravo je Stefan Babović zbog uvreda navijača i konstantnih zvižduka napustio klub prošle godine kako bi izbegao stvaranje loše atmosfere.

Hoće li i Šćepović učiniti isto, ostaje da se vidi.