Sjajni Kostić i 'Grobar' Rišairo vode Groningen ka vrhu!

subota 09.11.2013.
23:59

Filip Kostić nastavlja da ''teroriše'' protivničke golmane u holandskom šampionatu! Golgetersku seriju nastavio je sa dva pogotka na gostovanju Heraklesu. Ubedljivom trijumfu doprineo je i Rišairo Živković.

fcgroningen.nl

Bivši fudbaler kragujevačkog Radničkog i mladi reprezntativac Srbije Filip Kostić igra sve bolje u dresu holandskog Groningena.

Posle golova PSV-u i Rodi, Kostić je u subotu, u 13. kolu šampionata Holandije, postigao još dva gola u trijumfu njegovog tima protiv domaćeg Heraklesa od 3:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, Rišairo Živković, koji se pre nekoliko dana javno deklarisao kao navijač Partizana, postigao je u 61. minutu vodeći gol za Groningen, da bi zatim glavnu ulogu preuzeo naš Kostić.

Prvo je u 67. minutu praktično osigurao trijumf svog tima, da bi u 85. minutu svojim drugom pogotkom postavio konačnih 0:3.

Posle ovog ubedljivog trijumfa, Groningen ima 22 boda, samo dvba manje od trenutno vodećeg Vitesea.