Sjajni Pantelić odveo Olimpijakos u polufinale Kupa!

sreda 25.01.2012.
20:51

Marko Pantelić nastavlja sa odličnim partijama u dresu Olimpijakosa. Srpski reprezentativac večeras postigao dva gola u duelu sa Panioniosom, u četvrtfinalu Kupa Grčke.

olympiacos.org

Panionios je u prethodnoj rundi takmičenja eliminisao Panatinaikos, ali zahvaljujući sjajnom Marku Panteliću, večeras nije mogao da se nada sličnom iznenađenju protiv Olimpijakosa.

Crveno-beli iz Pireja su ubedljivo trijumfovali, rezultatom 4:0, a put do plasmana u polufinale Kupa trasirao im je srpski reprezentativac, koji je postigao prva dva gola.

Prvi gol je postigao već u 11. minutu, a sve dileme otklonio je u 66. minutu, za vođstvo od 2:0. Posle je sve bilo mnogo lakše njegovoj ekipi, a poraz Panioniosa su još ubedljivijim učinili Diogo u 78. i Abdun u 88. minutu meča.

Ολυμπιακός vs Πανιώνιος 4-0 | Match Highlightsby VideoStars