Sjajni Radnički, majstorica odlučuje o tituli!

subota 11.05.2013.
20:19

Radnički u četvrtoj utakmici ubedljivo savladao Crvenu zvezdu i finalnu seriju plej-ofa odveo u majstoricu!

vkradnicki.com

Vaterpolisti kragujevačkog Radničkog nisu dozvolili da odluka o tituli padne već večeras u njihovom bazenu.

Najboljom igrom u dosadašnja četiri meča finalne serije, ekipa Dejana Udovičića je slavila sa ubedljivih 13:9 (3:3, 3:1, 5:3, 2:2), izjednačila na 2:2 u pobedama, pa će majstorica ipak odlučivati o novom šampionu Srbije.

Crvena zvezda je samo u prvoj četvrtini održavala rezultatski priključak, da bi u drugoj Radnički stekao dva gola prednosti. Najbolju igru domaći su prikazali u trećoj četvrtini, kada su postigli čak pet golova i stekli velikih 11:7.

Do kraja nisu dozvolili da se Zvezda vrati u igru i rutinski su meč priveli kraju, za konačnih 13:9.

Najefikasniji u ekipi Radničkog bio je Filip Filipović sa tri gola, a na drugoj strani po tri puta su se u strelce upisali Avramović i Strahinja Rašović.