Spartak bez pobede u generalnoj probi

četvrtak 21.02.2013.
13:09

Subotički superligaš na svom stadionu odigrao i poslednju kontrolnu utakmicu pred start prolećnog dela sezone.

fkspartakzlatiborvoda.com

Rival ekipi Spartaka bio je mađarski Kapošvar, a meč na Gradskom stadionu u Subotici okončan je rezultatom 2:2.

Poveli su gosti u 14. minutu preko Olaha, koji je nekoliko minuta kasnije mogao i da duplira prednost svog tima.

Umesto toga, Torbica je u 24. minutu izjednačio posle odličnog centaršuta Farkaša - 1:1.

Ovaj rezultat ostao je na snazi sve do 81. minuta, kada je Đorđe Despotović posle još jedne asistencije Farkaša doneo novo vođstvo Spartaku. Ono je, međutim, potrajalo svega jedan minut, pošto je Valtner uspeo da izjednači na konačnih 2:2.

Do kraja, Torbica je imao još jednu priliku za Spartak, ali je lopta posle njegovog udarca završila pored gola.

Spartak: Aleksić, Farkaš, Bratić, Antonić, Popara (Puškarić), Šarac, Kovačević, Torbica, Čović, Novaković, Despotović.