subota 22.09.2012.
18:39

Uspon forme, koji su nagovestili u prošlom kolu u Novom Pazaru, fudbaleri Spartaka definitivno su potvrdili danas pred svojim navijačima, ubedljivim trijumfom nad Radničkim iz Niša.

fkspartakzlatiborvoda.com

Zanimljivo je bilo danas u Subotici, kako zbog gesta navijača oba tima, koji su zajedno bodrili svoje ljubimce, tako i zbog partije domaćeg tima, koji je konačno stigao do prvog trijumfa ove sezone, rezultatom 4:1

Odličnu priliku za goste imao je Binić, koji je pogodio stativu u 10. minutu, a isto je učinio i Despotović na drugoj strani deset minuta kasnije.

Kako je meč odmicao, domaći su zaigrali sve bolje, a plod takve igre je vodeći gol Despotovića od 30. minuta.

Posle deset minuta u drugom poluvremenu, Despotović postiže i drugi gol za Subotičane i tako ih približava prvoj pobedi ove sezone - 2:0.  Trijumf domaćih je potvrdio mladi Novaković u 78. minutu sjajnim volej-udarcem, a tri minuta kasnije i kapiten Torbica iz penala za sjajnih 4:0.

U finišu, gosti preko Pejčića uspevaju da stignu makar do počasnog gola - 4:1.