Spartak ostavio ''Oklopnike'' na dnu

subota 20.10.2012.
16:47

Posle katastrofalnog starta sezone, fudbaleri Spartaka igraju sve bolje, a danas su u Smederevu došli do nove rutinske pobede.

fkspartakzlatiborvoda.com

Posle fenomenalnih 3:0 protiv Zvezde u prošlom kolu, subotički Spartak je danas kao gost savladao i poslednjeplasirane Smederevce rezultatom 2:0.

Novi trijumf ''Golubovi'' su najavili posle samo dva minuta igre, kada je Puškarić zatresao mrežu ''Oklopnika'' - 0:1.

Minimalnu prednost gosti su bez većih problema održavali, da bi u 82. minutu Radovanović autogolom oduzeo svaku nadu domaćima da mogu da izbegnu novi poraz - 0:2.

Ovo je treći uzastopni neuspeh Smederevaca, koji su sa samo četiri osvojena boda u prvih devet kola ostali usamljeni na poslednjem mestu. Očigledno da im ni promena trenera danas nije pomogla da izađu iz velike rezultatske krize...