Spartak polako ulazi u formu

četvrtak 07.02.2013.
19:05
Izvor: Sportske.net, fkspartakzlatiborvoda.com

Posle iznenađujućih 0:3 protiv pljevaljskog Rudara, fudbaleri subotičkog Spartaka ostvaruiju sve bolje rezultate na pripremama u Crnoj Gori.

fkspartakzlatiborvoda.com

Ekipa Petra Kurćubića ni u meču sa Mornarom iz Bara nije bila efikasna, završeno je bez golova, 0:0, ali se pravi napredak u igri konačno video protiv nikšićkog Čelika.

Spartak je taj meč dobio sa 3:1, a ponovo se igralo na Jazu, na terenu sa veštačkom travom.

Trener Subotičana je od prvog minujta pružio priliku mlađim igračima, koji su ostavili sasvim solidan utisak. Ipak, poveli su Nikšićani golom Zorića u 16. minutu, a preokret je najavio Milivojev na isteku prvog poluvremena.

U nastavku još dva gola Spartaka, kada je trener Kurćubić u igru uveo iskusnije igrače.

Vođstvo Subotičanima doneo je Damjanović u 76. minutu, da bi konačnih 3:1 postavio Šarac u samom finišu meča.

Naredna provera planirana je za subotu,kada će na istom mestu Spartak odmeriti snage sa ekipom Grblja.