21:35
Izvor: Sportske.net, fkspartakzlatiborvoda.com

Fudbaleri subotičkog Spartaka poraženi su danas od Inđije u poslednjoj proveri pred nastavak sezone.

fkspartakzlatiborvoda.com

Utakmica je odigrana u Staroj Pazovi, na terenu sa veštačkom travom, a Inđija je savladala Spartak rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu. Kekić je u 64. minutu doneo prednost Inđiji, trener Spartaka Milinković pokušao je zatim izmenama da ''probudi'' svoju ekipu, ali umesto toga, Subotičani su primili još jedam gol do kraja meča. Đurić je u 90. minutu skrivio penal, a Todorović je bio precizan sa bele tačke za konačnih 2:0.

Podsetimo, Spartak se u prvom kolu nastavka šampionata sastaje u subotu sa Crvenom zvezdom na Marakani.

Inđija: Dizdarević, Milutinović, Vujasin, Kolarov, Milekić, Tomčić, Kostić, Stevančević, Kekić, Dimitrov, Dubajić. Igrali još: Milinović, Đurić, Livaja, Todorović, Petrović, Đelić i Josifovski.

Spartak Zlatibor voda: Aleksić, Stevanović, Bratić, Otašević, Puškarić, Kovačević, Adamović, Đurđević, Torbica, Čović, Despotović. Igrali još: Stijaković, Novaković, Antonić, Đurić, Joksimović, Šarac, Binić, Vojvodić, Đorđević, Milivojev i Nosković.