Tadić: "Moramo hrabrije"

utorak 03.09.2013.
19:13
Izvor: Sportske.net, fss.rs

Vezni fudbaler Tventea kazao je da reprezentativci Srbije moraju da pokažu više hrabrosti i odlučnosti ukoliko žele da se revanširaju Hrvatima za martovski poraz na "Maksimiru".

fss.rs
fss.rs

Fudbalsku reprezentaciju Srbije u petak očekuje 'revanš' meč sa Hrvatskom u sklopu kvalifikacija za SP u Brazilu.

Prvi okršaj dve reprezentacije pripao je Hrvatima, koji su u Zagrebu slavili rezultatom 2:0.

"Prvo poluvreme igrali smo loše u Zagrebu, jeftino primili golove, u nastavku je već bilo bolje. U svakom slučaju, izvukli smo pouke iz te utakmice i na njima ćemo sada bazirati pripremu meča" rekao je Dušan Tadić.

Vezista Tventea smatra da se u predstojeći meč mora ući hrabrije i odlučnije jer samo tako može biti ostvaren povoljniji rezultat od onog u Zagrebu.

"Ako uradimo sve što možemo, rezultat će sigurno doći. Treba samo da budemo hrabriji, spremni da rizikujemo i budeno konkretni na terenu" zaključio je Tadić.

Tadić je pozvao navijače da u što većem broju dođu na stadion i pruže podršku reprezentativcima i svojoj zemlji, bez obzira što "Orlovi" imaju minimalne šanse da se domognu baraža za odlazak na SP.