Tijago junak Užičana

subota 29.09.2012.
18:18

Fudbaleri Slobode danas su na svom terenu savladali ekipu kulskog Hajduka i tako se na najbolji način oporavili od iznenađujuće eliminacije u šesnaestini finala Kupa od Inđije.

fksloboda.rs

Ipak, ekipi Ljubiše Stamenkovića ni danas nije bilo lako da dođe do očekivanih bodova na svom terenu, obzirom da su gosti prvi stekli prednost. Na kraju, zahvaljujući raspoloženom Tijagu, Užičani prave preokret i dolaze do pobede rezultatom 2:1.

Na prvi gol se čekalo pola sata, kada su Kuljani preko do tada neprimetnog Veselinovića došli u vođstvo od 1:0.

Ipak, samo pet minuta kasnije Tijago je doneo izjednačenje domaćima, da bi isti igrač u 72. minutu doneo veliku radost navijačima Slobode - 2:1.

Domaći tim je u finišu imao lepu priliku i da trijumf učini ubedljivijim, ali Beljićev šut sa bele tačke uspeo je da zaustavi golman Hajduka Bojan Brać.