10:52

Preokret i pobeda protiv čvrste ekipe Černomoreca obradovali su fudbaler Partizana Nemnju Tomića koji je ujedno i bio strelac na pomenutom meču.

partizan.rs
partizan.rs

Raduje igra koju su crno-beli pružili u drugom poluvremenu meča protiv ekipe Černomoreca, Nemanja Tomić ističe zadovoljstvo činjenicom da je Partizan ispunio zamisli Avrama Granta.

„Bila je ovo dobra, takmičarska utakmica protiv jake ekipe."

"Pobeda nam mnogo znači na psihičkom planu. Sjajno smo odradili posao, naročito u drugom poluvremenu kada smo uradili sve kako nam je rekao trener.“ ističe Nemanja Tomić.

Tomić je svojim pogotkom doneo izjednačenje crno-belima u 73. minutu udarcem sa 18 metara. Iam je Nemanja nekoliko šansi sa distance, kao i iz slobodnih udaraca, ostaje utisak da ga ipak „nije išlo“.

„Slobodnjaci su bili katastrofalni, nadam se da će u daljim mečevima biti jako bolje.“ uz smeh je konstatovao brzonogi fudbaler Partizana.

Da podsetimo, Partizan je ostvario pobedu nad ekipom Černomoreca rezultatom 2:1.