U Savezu je spas?

Autor: Miloš Marković
sreda 28.03.2012.
12:46
Izvor: Sportske.net, Sport

Rukometni klub Crvena zvezda uputio pismo Upravnom odboru Saveza u kome traže da zaostala dugovanja isplate na kraju tekuće sezone.

rkcrvenazvezda.rs
rkcrvenazvezda.rs

Povezane vesti

Crvena zvezda se nalazi u veoma teškoj situaciji, njena „deca“ i rezutlati koje beleže u drugom su planu zbog finansijskih problema koji su uslovili novo oduzimanje bodova crveno-belom klubu.

Razočarani ponašanjem čelnih ljudi Super lige koji, navodno, vrše ličnu odmazdu nad crveno-belima, Nenad Peruničić i Igor Butulija su prepušteni sami sabi, a juče su uputili pismo Rukometnom savezu, tačnije Upravnom odboru i zamolili za pomoć u prevazilaženju problema.

„Omogućite nam da normalno igramo do kraja prvenstva, a posle toga platimo zaostala dugovanja igračima.“, stoji u pismu.

Na upravo održanoj 10. sednici Upravnog odbora ipak nije raspravljano o ovoj molbi Crvene zvezde, jer UO nema odgovarajuće ingerencije kako bi o tome bilo reči.

Crveno-beli ipak ne odustaju, najavljuju da će na sledećoj sednici zakazanoj za 15. april biti prisutni predstavnici Crvene zvezde, Zajednice Super lige, direktor elitnog takmičenja i igrači kojima je Zvezda dužna.

Hoće li crveno-beli tada dobiti pozitivan odgovor od Saveza otaje da se vidi, jedno je sigurno, a to je da burni dani u klubu iz Ljutice Bogdana tek predstoje.


Ne propustite