19:04

Milan Biševac je danas već debitovao u dresu Liona, koji je na svom Žerlanu ubedljivo savladao ekipu Troa.

olweb.fr
olweb.fr

U prvoj današnjoj utakmici drugog kola francuske Lige 1, ekipa Liona ostvarila je drugi trijumf.

Posle startne pobede u gostima protiv Rena, tim sa Žerlana je pred svojim navijačima danas bio ubedljiv protiv ekipe Troa. Meč je završen pobedom domaćih rezultatom 4:1, a novajlija Milan Biševac dobio je priliku od 85. minuta kada je ušao na teren umesto štopera Krisa.

Prvi su do gola ipak stigli gosti, i to u 49. minutu preko Bahebeka, ali je samo dva minuta kasnije izjednačio Gomis.

Preokret je u 65. minutu doneo Bastos, a od 70. minuta gosti ostaju sa igračem manje.

Brojčanu porednost Lion je iskoristio u finišu, golovima Lopeza u 88. i Gomisa u nadoknadi vremena.

Večeras od 20 časova igra se još pet utakmica drugog kola, a sinoć su Lil i Nansi igrali nerešeno, 1:1.

Lyon - Troyes 4-1 by patagooos