sreda 02.10.2013.
17:33

Fudbaleri OFK Beograda odigrali su u sredu prijateljski meč protiv Rakovice i ostvarili pobedu, koja je po prikazanoj igri mogla da bude i ubedljivija.

ofkbeograd.co.rs

Trener OFK Beograda Zlatko Krmpotić izveo je na teren kombinovani sastav, od igrača koji uglavnom čekaju pravu priliku u zvaničnim, prvenstvenim mečevima.

Njegov tim je savladao Rakovicu sa 2:1, uz još nekoliko propuštenih prilika da se trijumf učini i ubedljivijim.

Poveli su ''Romantičari'' već u sedmom minutu golom Škrbića, posle lepe akcije Kovačevića i Radivojevića. OFK je napadao, ređale su se prilike, ali je tek u 75. minutu Tutnjević uspeo da duplira prednost.

U finišu meča Rakovica je zaigrala nešto bolje, što je na kraju i krunisala počasnim pogotkom u 80. minutu preko Milenkovića.

Podsetimo, OFK Beograd narednog vikenda gostuje užičkoj Slobodi u meču osmog kola Superlige.

OFK Beograd: Čupić, Grković, Kovačević Z., Bates, Sredojević, Micevski, Tutnjević, Ješić, Kovačević S. Škrbić, Radivojević.

Igrali su još: Golubović, Kalić, Đurović, Simonović, Petković, Batinica, Mirčetić.