Uspela proba ''Orlića''

utorak 14.08.2012.
18:57

Mlada reprezentacija Srbije savladala je danas u Jagodini selekciju Moldavije, u poslednjoj proveri pred nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

mojacrvenazvezda.net

Izabranici selektora Aleksandra Jankovića bili su znatno bolji rival i na kraju su zasluženo slavili rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. U 13. minutu lepa akcija našeg tima, Malbašić je najpre odličnim udarcem pogodio stativu, a u nastavku akcije lopta je došla do Darka Lazovića koji sa nekih 18 metara šalje loptu u mrežu - 1:0.

Konačan rezultat postavljen je u 36. minutu, a strelac je bio Ognjen Mudrinski.

I u preostalom toku meča ''Orlići'' su imali inicijativu, stvarali prilike, ali nisu uspeli da još neku od njih realizuju i trijumf učine ubedljivijim.

Narednog meseca Srbiju očekuje važan meč u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv Danske u Alborgu.