Uspeo Stojićev trenerski debi

subota 18.02.2012.
20:48

U prvoj utakmici posle smene trenera Vignjevića, a pod vođstvom finansijera kluba Eanka Stojića, fudbaleri Rada zabeležili su minimalnu pobedu nad uzbekistanskim Mašalom.

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

''Građevinari'' su u ovom susretu stvorili veliki broj prilika, ali su na kraju trijumfovali ''samo'' sa 1:0.

Već u trećem minutu, posle asistencije Malbašića, Stojiljković zaobilazi golmana Petrosjena, ali ne pogađa nebranjeni gol.

U 18.minutu, Marko Stanojević je pogodio stativu, a i  Pantić je nešto kasnije mogao da donese prednost Radu, nakon kornera Stanojevića. Desetak minuta pre kraja poluvremena, Pantić asistira Malbašiću, ali je golman Petrosjen nadmudrio igrača banjičkog superligaša.

Pobednik je odlučen u nastavku. Aleksandar Pantić je prošao desnom stranom uputivši idealan centaršut, koji je ispratio Pršo i pogodio gol petoplasiranog tima šampionata Uzbekistana - 1:0.